free html site templates

FOTOGRAFIA

Zaprezentuj profesjonalnie produkty, uwiecznij chwile, uzupełnij porfolio!

Fotografia biznesowa

Mobirise

Biznesowe profilowe

Wykonamy dla Ciebie profesjonalne biznesowe zdjęcie profilowe. Dzięki temu będziemy mogli zrobić galerię pracowników na stronę www, do kroniki firmowej bądź ulotki/katalogu targowego. W wielu zakładach praktykowana jest również wywieszana lista pracowników na holu głównym. Profesjonalne zdjęcia na pewno przyciągną uwagę i zrobią wrażenie na klientach. 

Mobirise

Lifestyle firmowy

Oprócz zdjęć portretowych możemy zaoferować Państwu również zdjęcia wnętrz firmy, zdjęcia korporacyjne, pracowników w trakcie pracy, całego zespołu bądź wybranych działów. Takie fotografie przydadzą się z pewnością na stronę www i do wszelkiego rodzaju prezentacji i materiałów marketingowych. Po sesji zdjęcia zostają pooddane obróbce i dostosowane do potrzeb klienta. 

Fotografia imprezowa/ślubna

Mobirise

Imprezy firmowe, rodzinne, koncerty, targi

Organizujesz rocznice firmową, bądź rodzinną? Chcesz uwiecznić te chwile na fotografiach? Zaproś nas na to wydarzenie, a my zadbamy, żebyś miał wyjątkową pamiątkę na lata. Realizujemy fotografię z koncertów, spektakli, wydarzeń publicznych oraz różnego rodzaju targów. To od Ciebie zależy z jakiej imprezy i o jakim charakterze potrzebujesz zdjęć. My dostoswujemy się do Twoich potrzeb. 

W przypadku firm, takie zdjęcia świetnie sprawdzą się na promocję firmy na mediach społecznościowych. Chwalenie się tym, jak dobrze prosperuje firma, w jaki sposób świętuje może wpłynąć pozytywnie na postrzeganie marki i dalszą współpracę z bierzącymi klientami. 

Mobirise

Sesja ślubna/narzeczeńska/weselna

Mamy w ofercie możliwość zrobienia dla was specjalnej sesji zdjęciowej narzeczeńskiej w plenerze gdzie tylko zechcesz. Uwiecznij ostatnie chwile przed ślubem na wyjątkowych fotografiach. 

Oferujemy również oprawę fotograficzną w ten najważniejszy dla Ciebie dzień. Sesja weselna w pełnym wymiarze, bądź tylko wybranymi przez Ciebie elementami. Po uroczystości w krótkim czasie otrzymujesz gotowe obrobione zdjęcia na penrive oraz masz możliwość domówienia wspaniałej foto-książki na pamiątkę. 

Po ślubie możemy się spotkać ponownie na sesji ślubnej, gdzie będziecie dalej świętować stworzenie rodziny w wyjątkowych okolicznościach przyrody, a my uwiecznimy to na zdjęciach. 

Fotografia produktowa

Mobirise

Fotografie produktowe "czyste"

Czyli fotografie, przeznaczone typowo do sklepów internetowych, katalogów, gazetek produktowych. Pozwalają na prezentację wyrobów, produktów na białym tle, przez co możemy uzyskać idealne odwzorowanie produktu, który będzie się świetnie prezentował na aukcji bądź w materiałach marketingowych. 

Mobirise

Fotografie produktowe "w plenerze"

Również zdjęcie produktu, ale zawierające już jakąś dynamikę. Jest nią bogate otoczenie, lifestyle z użyciem produktu, bądź po prostu dowolne tło. Dzięki temu możemy użyć tych fotografii do promocji na mediach społecznościowych bądź broszurach, ulotkach i katalogów. Sprawdzą się również jako kolejna z fotografii (po czystej) na Waszym sklepie internetowym. 

Fotografia portretowa

Mobirise

Portrety indywiualne

Jeżeli chcesz zrobić sobię sesję fotograficzną na pamiątkę, jako prezent, bądź po prostu potrzebujesz pięknych zdjęć, możemy zrobić dla Ciebie indywidualną sesję zdjęciową. Umawiasz się z naszym fotografem, dogadujecie tematykę, dobieracie otoczenie i ustalacie wszelkie szczegóły, następnie po zakończonej sesji bardzo szybko dostajesz obrobione zdjęcia gotowe do wykorzystania. Masz uwagi? Nie ma sprawy poprawimy je w ekspresowym tempie. 

Mobirise

Sesja zdjęciowa w większym gronie

Chcesz uwiecznić na sesji zdjęciowej Twoje relacje z przyjaciółką, koleżanką, która wyjeżdża za granicę, albo z chłopakiem bądź większą grupą osób? Nie ma sprawy. Zrobimy wam niezapomnianą sesję zdjęciową. Dostaniecie od nas pamiątkę na wieki. Dodatkowo możemy wam zaoferować wydrukowanie tego w formie obrazu, plakatu, fotoksiążki, puzzli, bądź nadruku na odzieży.